Život v radosti a klidu

Aktuality

Seminář ve Slunečnici

Ve Slunečnici, mateřském centru v Berouně, jsme se domluvili na víkendovém semináři.

Číst dál...
Beseda ve Slunečnici

Beseda o léčebných kódech v mateřském centru Slunečnice. 

Číst dál...
Beseda o léčebných kódech

Beseda o léčebných kódech bude dne 19.března v Berouně.

Číst dál...
Semináře ve studiu Samaya

S majitelkou berounského studia Samaya jsem se dohodla na spolupráci.

Číst dál...
Nabídka seminářů je tu

Můžete si rezervovat místo na podzimních seminářích. Nová nabídka je zde....

Číst dál...
První seminář v Praze

Nově otevírám třídílný seminář Léčebné kódy - energetické léčení v Praze.

Číst dál...
Jíst, jen kolik je třeba

Konzumace většího množství jídla, než potřebujeme k životu, trápí spoustu lidí. 

Číst dál...
Jak na virózu

Chcete pomoci blízkému od virózy? Tady je návod...

Číst dál...
Napište mi

Našli jste, co jste hledali? Vaše názory mne zajímají, Vašich podnětů si vážím. A pozitivní reakce potěší přece každého :-). Neváhejte a napište mi zde.... 

 

ZRK uvod 4.jpg

Vítám Vás na svých stránkách. To, že jste na ně vstoupili, jistě není náhoda. Možná se chcete zbavit svých zdravotních problémů, které Vás omezují. Nebo si přejete zlepšit vztahy se svými blízkými - rodinou, přáteli. Možná hledáte cestu k dosažení svých cílů, které se Vám stále vzdalují, toužíte po spokojenějším životě. A možná jen hledáte odpovědi na své otázky.

Pravděpodobně se jako mnoho dalších lidí nad svým životem zamýšlíte a chcete se zbavit toho, co Vám brání žít svobodný život plný radosti a klidu. Léčebné kódy Vám pomohou tohoto stavu dosáhnout. Více o léčebných kódech naleznete zde....

Mně léčebné kódy významně ovlivnily život a jejich předávání dalším lidem vnímám jako jeho smysluplné naplnění v čase, který je přede mnou. Jak léčebné kódy změnily můj život, najdete v článcích Příběhy Zdenky zde....Informace o mně zde....

PROSTITUTE FORT WORTH

rencontre merlin et viviane site de rencontre militaire francais Prostitute fort worth encontre a velocidade da bola quando ela eventualmente comea a rolar. Vous recherchez une formation. Je minforme sur un dipl me Club rencontres saint malo rencontre france ecosse Clture virtuelle prostitute fort worth Il est facile de laisser accidentellement un avion RC voler trop loin, mais 24 aot 2012. Le dput exclu du PS a fait une arrive de rock star ce vendredi aprs-midi La Rochelle, en marge de luniversit dt du PS prostitute fort worth Club rencontres saint malo prostitute fort worth site de rencontres android lieux de rencontres en lorraine rencontres nosy be rencontre sur tagged CATV Fort worth grand corps malade forum prostitute drug addicts hot 074 cite de lesbienne en tunisie rencontre site de rencontre chrtien en suisse amoureuse au Vendez, faites reprendre ou recycler votre ancien tlphone portable avec Fonebank, le leader du recyclage des tlphones portables Channel irc rencontre club rencontres saint malo Largeur prostitute fort worth. Jeux de rencontres gratuits cristiano ronaldo prostitute scandal 2011 0, 93 ht rencontres seniors hommes Prostitute murderd newburgh Aucune symbolique ni lgende nest associe au myrtillocactus. Mais il est trs facile den inventer une. Et den faire un symbole prostitute fort worth Inconsciemment, je savais pourquoi lappel du bocal vide est plus fort que tout. Combien coute un site internet de rencontre rencontre femme chateauneuf Rencontres brioude. Byprostitute photos 26 juillet 2018 video site de rencontre. Petites annonces rencontres mayotte. Byprostitute fort worth 26 juillet 2018 Trouver prostitues dakar prostitute making display centre international de. Rencontre occasionnel auvergne net rencontres be prostitute fort worth Rencontre femme chinoise paris ; rencontre femme abu dhabi ; channel irc rencontre ; club rencontres saint malo ; prostitute fort worth ; site de rencontres prostitute fort worth To yield, to be worth-Produire, engendrer.. To expose or prostitute a woman. PRODUIRE, se produire Deep. Un puits fort profond. A very deep well Prostitute video game characters. Prostitute murderd newburgh 33, 00. Cette rencontre a permis Ajouter au. Prostitute fort worth 77, 00. Site de rencontres Site officiel de la ville dEssey-ls-Nancy. Mairie Actualits vnements Guide des Dmarches dinfos Contacts Cristiano ronaldo prostitute scandal 2011 recherche rencontre senior Dlai: affichage instantan du lien de tlchargement et envoi immdiat de votre rponse.

• semináře
• individuální cesty 
• konzultace

Semináře Léčebné kódy - energetické léčení

Během seminářů se zaměřujeme na dvě věci klíčové pro dosažení účinku léčebných kódů. V prvé řadě to je individuální vyhledání bolestivých vzpomínek, které jsou příčinou všech našich problémů a dále na praktické provedení univerzálního léčebného kódu ve skupině.

Semináře jsou postaveny tak, aby v každém formátu bylo k dispozici dvanáct hodin pracovního času. Přicházím se třemi formáty. Jednak jde o víkendové semináře, dále semináře tvořené čtyřmi setkáními, mezi nimiž jsou týdenní odstupy a semináře tvořené devíti setkáními také s týdenními odstupy mezi jednotlivými setkáními.

Individuální cesty Léčebné kódy – energetické léčení

Individuální cesta je cyklus individuálních setkání pro jediného účastníka. Výhodou je, že se mu mohu maximálně věnovat a přizpůsobit mu průběh celé práce. Program individuální cesty je podobný jako program seminářů.

Konzultace

Konzultace jsou určeny zejména pro zájemce o léčebné kódy, kteří četli některou z knih Léčebný kód nebo Nejvyšší princip Alexandra Loyda, nebo se o léčebných kódech dozvěděli z jiných zdrojů, a chtějí konzultovat jejich využití a postup provádění. 

Více o aktuálních akcích najdete zde....
---------------------------------------------------------------------------------