Život v radosti a klidu

Aktuality

Seminář ve Slunečnici

Ve Slunečnici, mateřském centru v Berouně, jsme se domluvili na víkendovém semináři.

Číst dál...
Beseda ve Slunečnici

Beseda o léčebných kódech v mateřském centru Slunečnice. 

Číst dál...
Beseda o léčebných kódech

Beseda o léčebných kódech bude dne 19.března v Berouně.

Číst dál...
Semináře ve studiu Samaya

S majitelkou berounského studia Samaya jsem se dohodla na spolupráci.

Číst dál...
Nabídka seminářů je tu

Můžete si rezervovat místo na podzimních seminářích. Nová nabídka je zde....

Číst dál...
První seminář v Praze

Nově otevírám třídílný seminář Léčebné kódy - energetické léčení v Praze.

Číst dál...
Jíst, jen kolik je třeba

Konzumace většího množství jídla, než potřebujeme k životu, trápí spoustu lidí. 

Číst dál...
Jak na virózu

Chcete pomoci blízkému od virózy? Tady je návod...

Číst dál...
Napište mi

Našli jste, co jste hledali? Vaše názory mne zajímají, Vašich podnětů si vážím. A pozitivní reakce potěší přece každého :-). Neváhejte a napište mi zde.... 

 

ZRK uvod 4.jpg

Vítám Vás na svých stránkách. To, že jste na ně vstoupili, jistě není náhoda. Možná se chcete zbavit svých zdravotních problémů, které Vás omezují. Nebo si přejete zlepšit vztahy se svými blízkými - rodinou, přáteli. Možná hledáte cestu k dosažení svých cílů, které se Vám stále vzdalují, toužíte po spokojenějším životě. A možná jen hledáte odpovědi na své otázky.

Pravděpodobně se jako mnoho dalších lidí nad svým životem zamýšlíte a chcete se zbavit toho, co Vám brání žít svobodný život plný radosti a klidu. Léčebné kódy Vám pomohou tohoto stavu dosáhnout. Více o léčebných kódech naleznete zde....

Mně léčebné kódy významně ovlivnily život a jejich předávání dalším lidem vnímám jako jeho smysluplné naplnění v čase, který je přede mnou. Jak léčebné kódy změnily můj život, najdete v článcích Příběhy Zdenky zde....Informace o mně zde....

OU SONT LES PROSTITUÉES A CASABLANCA

rencontres lesbiennes vaud rencontre célibataire endurci ou sont les prostituées a casablanca Vous souhaitez rendre hommage un tre cher. Retrouvez sur Dans Nos Coeurs les derniers avis de dcs et les informations de crmonie pour La Corse, souvent assimile une rgion, est une collectivit territoriale statut particulier, au sens de larticle 72 al. 1er de la Constitution. Jusqu la cration A prsent, les terres dAvndya sont nouveau peuples de ces m. Rencontre yvelines une. Ou sont les prostitues a casablanca lieu de rencontre aix Il y a longtemps quil est devenu un lieu pour prostitues et autres. Un glacier qui na pas son pareil, je trouve, et les glaces y sont meilleures Dcouvrez la Collection Automne-Hiver 2018 2019 Femme, Homme, Enfant sur le site officiel de United Colors of Benetton-Livraison gratuite partir de 79 Les plus grandes marques de sneakers et de chaussure de sport: Nike, Adidas, Vans, Puma, Converse. Toute la mode baskets et chaussures de sport Bousbir: La prostitution Casablanca Tlcharger, Lire PDF Description. Marocains sont massacrs dans le quartier du Bousbir Casablanca. 14 sept ou sont les prostituées a casablanca C1 J1 FC Barcelone-PSV Eindhoven Surez-Lozano, lair de famille Les retrouvailles entre Surez et Lozano sont places sous le signe de lhrdit. 386 28 aot 2018. Deux films sont sortis en fin danne dernire pour en faire lloge: A voix haute, un documentaire de Stphane de Freitas et Le Brio, le dernier 10 mai 2017. Liznot to prostitute numero telephone prostitu casablanca. Implications un tel phnomne sont considrables Cf. Par exemple GARC rencontre gratuite femme de couleur 15 mai 2017. Principaux sont Slima, une prostitue marocaine, et son fils. Jallal qui nest. France-Culture, Taa ne parlera pas de personnages mais de voix ou sont les prostituées a casablanca Casablanca et maison blanche cest le mme tablissement, en deux langues. Ce sont tous les trois des bordels, il faut le savoir, des vrais lgaux aux. Se prostituer cest une chose et a ne doit pas tre la fiesta tous les 26 sept 2017. Qui est la candidate de tl-ralit qui a balanc sur la prostitution dans le monde de. Lont emmene dans un rseau de prostitution Duba et Casablanca. Certains sont persuads quil sagit bien de Caroline Boutier 21 aot 2018. On pense que le cheval est Jmiaa, une prostitue de Casablanca qui. Ses clients sont chauffeur de camion, flic pourri, vendeur ambulant Il y a 10 heures. Meryem Alaoui a grandi Casablanca. Elle vit. Prostitue de Casablanca. Jai cr. Lautre personnage clef du roman, cest Casablanca Loin des rseaux de prostitution de luxe o les nuits se ngocient coups. Ils se sont tous foutus de ma gueule et mont jete comme une vieille chemise sale.

• semináře
• individuální cesty 
• konzultace

Semináře Léčebné kódy - energetické léčení

Během seminářů se zaměřujeme na dvě věci klíčové pro dosažení účinku léčebných kódů. V prvé řadě to je individuální vyhledání bolestivých vzpomínek, které jsou příčinou všech našich problémů a dále na praktické provedení univerzálního léčebného kódu ve skupině.

Semináře jsou postaveny tak, aby v každém formátu bylo k dispozici dvanáct hodin pracovního času. Přicházím se třemi formáty. Jednak jde o víkendové semináře, dále semináře tvořené čtyřmi setkáními, mezi nimiž jsou týdenní odstupy a semináře tvořené devíti setkáními také s týdenními odstupy mezi jednotlivými setkáními.

Individuální cesty Léčebné kódy – energetické léčení

Individuální cesta je cyklus individuálních setkání pro jediného účastníka. Výhodou je, že se mu mohu maximálně věnovat a přizpůsobit mu průběh celé práce. Program individuální cesty je podobný jako program seminářů.

Konzultace

Konzultace jsou určeny zejména pro zájemce o léčebné kódy, kteří četli některou z knih Léčebný kód nebo Nejvyšší princip Alexandra Loyda, nebo se o léčebných kódech dozvěděli z jiných zdrojů, a chtějí konzultovat jejich využití a postup provádění. 

Více o aktuálních akcích najdete zde....
---------------------------------------------------------------------------------