Život v radosti a klidu

Před téměř třemi měsíci, když jsem se chystala připsat něco dalšího o působení léčebných kódů, mne zasáhla bolestná ztráta. V necelých osmi letech mne opustila moje Tarinka, zdravá a překypující energií. Její srdíčko se zastavilo, když se ke mně celá šťastná řítila z kopce na jedné z našich vycházek v okolí Berouna. Byla členem mé rodiny a vyrovnat se s jejím odchodem mi pomohla víra, že přestože už se mnou není její fyzické tělo, ona je se mnou stále. A moje setkání s léčebnými kódy bylo jedním z důležitých milníků mé duchovní cesty, která mne k této víře přivedla.

Dnes, kdy v mé domácnosti je Cedrinka, malinká fenečka maďarského ohaře, mohu zase dál psát.

Výsledky praktikování léčebných kódů jsou v mém případě úžasné. V prvé řadě projevy artrózy jsou zcela pryč. Věřím, že definitivně. Vycházky lesnatým terénem s Cedrinkou absolvuji bez trekingových holí. Když se vrátíme nemusím odpočívat, nic mne nebolí. Druhý den mohu jít zas. Cvičím dřepy a chystám se, že začnu běhat. A to jsem zcela skoncovala s užíváním léků na tlumení bolestí. Díky tomu se mi vrátily mé dřívější mentální schopnosti - paměť, schopnost se soustředit, atd.

Po roce systematické práce s léčebnými kódy se vracím k váze svého mládí. Zbavila jsem se více než 35-ti kg. Řeším obnovu šatníku. Své tělo začínám zase učit věci, které jsem řadu let nemohla dělat.  

I otoky nohou jsou pryč - a tak opravdu přišel čas pořídit si do šatníku i nějakou sukni.

Přestaly se mi třepit nehty ...