Život v radosti a klidu

Už rok pracuji s univerzálním léčebným kódem, stále funguje, jeho vliv se s pokračujícím časem neoslabuje a stále mi pomáhá. Letos v zimě jsem s ním pokaždé během jediného dne zvládla dvě virozy, které ostatní lidi v mém okolí trápily týden a déle. 

Univerzální léčebný kód mi pomohl i tento víkend, kdy mne napadla viroza potřetí. V sobotu kolem poledne se mi udělalo špatně, bolela a točila se mi hlava, měla jsem pocit, že mám žaludek plný kamení, chtělo se mi zvracet, bolelo mne celé tělo, klouby, třásla mnou zimnice a nebyla jsem ani schopná vstát a dojít si pro teploměr. 

Ještě v sobotu jsem použila léčebné kódy - nejdříve jen 3 minuty, protože déle jsem nemohla udržet ruce. Po hodině jsem cítila úlevu, pracovala jsem s léčebným kódem znovu, tentokrát již 6 minut, a postupně mi bylo stále lépe. V noci jsem léčebné kódy použila ještě jednou zase 6 minut. V neděli ráno jsem se probudila a všechno kromě "kamení v břiše" bylo pryč. Další 18-ti minutové provádění léčebného kódu mi pomohlo tak, že jsem dnes - jeden a půl dne od prvních negativních pocitů - už bez jakýchkoliv problémů vstala, pracuji a odpoledne půjdu s Tarou na dlouhou procházku na louky nad Berounem.

A je tu ještě jedna věc, o kterou se chci podělit. Stav mých kolen se stále zlepšuje - projevy artrózy jsou na dalším ústupu. Léků na tlumeni bolesti již beru jen jednu sedminu z původního množství, a přesto se cítím stále lépe. I v terénu začínám chodit bez trekingových holí. Začala jsem zase trénovat dřepy.

A otoky mých nohou sice pomalu ale stále ustupují...