Život v radosti a klidu

Zdeničku jsem poznala cca před 2 měsíci. Byla jsem v té době krátce po onkologické operaci a v období ozařování. Jako samouk jsem se snažila cvičit léčebné kódy, abych kromě medicíny pomohla i psychice, která je důležitá nade vše. Nebyla jsem si však jistá správností provedení tohoto druhu léčení.

Nic v životě není náhoda a první, na koho jsem natrefila na internetu, byla právě paní Zlesáková. Myslela jsem, že mi bude stačit jedna individuální hodina. Nakonec jsme díky velkorysé nabídce Zdeny společně prošly všech 8 témat.
Cesty z Prahy do Berouna byly pro mě radostí a potěšením. Každé sezení bylo v pohodové atmosféře a byla cítit síla společné práce nad jednotlivými kódy.

Díky, Zdeni !!!! Díky, že jsi, že máš neuvěřitelnou snahu pomoci druhým. Díky Ti - s jakou vstřícností, láskou, zájmem a vřelostí jsi ke mně přistupovala.

Věřím, že jsem/ budu 100 % zdravá, že toto období mě mělo něco naučit a přišlo jako výzva/varování. Dojímá mě, kolik úžasných lidiček je v mé blízkosti. Zdena je jedním z nich, můj anděl bez křídel.

Vždy s láskou a úctou Jana