Život v radosti a klidu

Moje setkání s léčebnými kódy

Je to už několik let, kdy jsem před vánoci jako obvykle trávila spoustu času v knihkupectví, abych svým blízkým koupila dárek, bez kterého se žádné naše vánoce neobejdou. A tehdy jsem objevila knihu Léčebné kódy Alexe Loyda. Vzhledem k tomu, že se v té době moje máma potýkala se zdravotními problémy, rozhodla jsem se, že tohle bude ta pravá knížka pro ni. Později jsem si kódy sama chtěla přečíst, ale nedostala jsem se až nakonec. Přestože čtu hodně, knížka se mi obtížně četla. Později jsem se dozvěděla, že Zdenka měla podobný problém. Přesto ji to neodradilo, ale naopak inspirovala k účasti na semináře Alexe Loyda. A z tohoto semináře mi přivezla novou Loydovu knihu Nejvyšší princip. Bohužel se mi opět nepodařilo ani tuto knihu dočíst až do konce. A tak když jsem se dozvěděla, že se Zdenka začala léčebným kódům věnovat a pořádá semináře, velmi ráda jsem přijala pozvání, abych se zúčastnila prvního bloku jejích seminářů.

Účast na seminářích mi přinesla velmi důležité věci, o které se s Vámi chci podělit.

Teprve na semináři jsem se totiž dozvěděla, jak kódy provádět, aby do sebe všechny věci zapadly. Při čtení knihy jsem pochopila, jak správně dělat pozice, jak načasovat, jak si přát, ale to co jsem velmi postrádala a nějak nepochopila, bylo to, co si vlastně přát. Jak správně najít problémy, které potřebuji vyřešit. Které minulé události v mém životě mi i v současnosti komplikují život. Také při jednotlivých seminářích vystoupily na povrch věci, o kterých jsem si myslela, že jsem je již dávno vyřešila. Právě toto je jednou z nejdůležitějších věcí, které mi seminář přinesl. Ukázal mi způsob, jak odkrýt problémy, které se zakutaly do mého podvědomí.

Další důležitou věcí, kterou mi účast na seminářích přinesla, jsou nová přátelství podobně naladěných účastníků semináře, báječných, sdílných a otevřených lidí.

A třetí velmi důležitou věcí je můj osobní láskyplný obraz, který se mi při provádění kódů na semináři jednoho dne objevil. Začalo to jako obvykle. Při provádění léčebných kódů si člověk představuje tzv. láskyplný obraz, který mu přináší klid. A já si jako obvykle představovala místo mého dětství. Zátoku jezera, poklidnou modrou hladinu, zelené stromy na březích. A najednou se tato představa rozšířila. Uviděla jsem sebe sedící na velkém kameni na břehu jezera, cítila jsem vůni jehličnatých stromů, horkou vůni mokrých kamenů. Cítila jsem, jak mi ve větru vlají vlasy, cítila jsem na svém těle paprsky letního slunce. Všechno bylo tak krásné a jakoby se odehrávalo právě v tuto chvíli. A potom jsem uslyšela: Ona tam bude vždycky. V tu chvíli mi do očí stouply slzy a já pochopila, že ať se v mém životě odehrává cokoliv, v tom jiném čase a prostoru pořád sedím na horkém kameni a vnímám tu nekonečnou krásu. Cítila jsem, že jsem v bezpečí...

Léčebné kódy mi pomohly odstranit několik problému, jak zdravotních, tak také vztahových. Jednomu z mých blízkých po dvou dnech provádění léčebných kódu zcela odezněl tik oka. A po absolvování semináře kódy nadále praktikuji, staly se součástí mého života. Při tom vždy nezapomínám poslouchat svou intuici, zda je čas na provádění kódů...

Chtěla jsem se s Vámi podělit o to, co mi léčebné kódy přinesly. Cítím vděčnost za to, že jsem se s nimi mohla seznámit. A musím Vám říci ještě jednu důležitou věc.
Zdenka je moje maminka. Díky, mami...