Život v radosti a klidu

Jsem moc ráda, že chlad a tmu zimy vystřídalo světlo a teplo jarního sluníčka. Ponurou náladu vystřídá naděje a chuť něco se sebou udělat. Asi každý z nás někdy podlehl potřebě vyčistit tělo, zbavit ho jedů a přebytečných tuků.

Ale co mysl? Co duše? Sama na sobě vidím a cítím, jak duše pod tíhou letité bolesti, strachu a beznaděje skomírá a touží po světle, po lásce a po zdraví. Tak nějak vnímám, že jsem moc ráda, a mám to štěstí, že se mohu seznámit s účinky Léčebných kódů. Učím se je praktikovat sama na sebe pod vedením paní Zdenky a k mé nemalé radosti vidím, že mám štěstí i na trpělivého a laskavého učitele.

Pracuji s lidmi, pomáhám jim řešit životní trable a mám aspoň tolik skromnosti, abych si byla dobře vědoma vlastního zodpovědného přístupu, minimálně tím, že pracuji i sama na sobě. Léčebnými kódy postupně, krok za krokem, listuji svým životem, vidím vše, co mne kdy poznamenalo, ať dobře nebo bolestivě.

Před očima mi znovu ožívají scény, které nechtějí být zapomenuty, neboť máme sami k sobě dluh - tehdy jsme je nezpracovali a táhneme tu tíhu s sebou celým naším životem. Dopad je žalostný a je načase postavit se svým vnitřním démonům. A nikdo to za nás neudělá.

Existuje mnoho terapeutických metod a hodně lidí je považuje za něco, co jim vše zázračně vyřeší, jenže skutečnost je taková, že bez naší snahy a plné účasti, jsou všechny trvale bezvýsledné.

Myslím, že léčebné kódy ve mně probouzejí sílu nebát se vzít věci do svých rukou. S každou další lekcí mám větší odvahu a odhodlání a co víc, i zdravotně se lepším.

Na první lekci jsem dorazila vybavená, mimo jiného, i brýlemi na čtení. Ještě ten večer jsem brýle odložila, jelikož se mi lépe četlo bez nich. Tento stav, i po měsíci, stále trvá. Oči jsou bránou do naší duše, už jsem nepotřebovala pomůcku do ní nahlédnout, už se nesnažím "raději to špatné nevidět". Já chci, aby všechna špatnost zmizela z mého života, a povzbuzená úžasnými výsledky jsem se do všeho pustila s ohromnou vervou.

A tak se stalo, že jsem zažila opravdu prudký nástup očisty organismu. Přátelé, zvláště vy odvážní, poslouchejte svoji intuici a svoji lektorku pozorně. Dozvíte se, že paličatě se léčení nedá provádět, to, co se v nás skrývá, je silné a vzdoruje čištění. Nespěchejte na sebe, buďte trpěliví a věřte si.

Léčebné kódy opravdu fungují, ale nikoho nelze přesvědčit, dokud si je nevyzkouší na vlastní kůži. Mohu doporučit, je to bezpochyby dobrodružná cesta za zdravím a životním štěstím nás samých, i našich nejbližších.

Držím palce Vám všem a sama sobě,

Silvie