Život v radosti a klidu

Zhruba od března roku 2014 praktikuji léčebné kódy a od té doby se toho v mém životě změnilo hodně. Hned od začátku jsem se začala zbavovat závislostí, se kterými jsem předtím roky marně bojovala. Prakticky okamžitě byla pryč potřeba sedět každý večer u televize. Už neutrácím nadarmo čas, který mi byl dán pro můj život. A co se stalo dál?

Po několika týdnech jsem přestala v noci vyjídat lednici. Před tím jsem o to více než dvacet let bez většího úspěchu usilovala. Často jsem si říkala „Je to jako by mi někdo na noc vypnul mozek, zapomínám na všechna předsevzetí, sním, co najdu a ráno, když se mi mozek zase zapne, si to vyčítám." Teď je tohle nezvladatelné nutkání pryč. V noci už do lednice nechodím. Příjemné je, že mi začíná být volné oblečení, dokonce i v partiích, jež jsem nikdy neměla pod kontrolou. 

Zlepšily se mé vztahy s mými blízkými. Ubylo v nich přecitlivělosti, podrážděnosti a obav, že je svým chováním odrazuji a odháním od sebe.

Zmenšují se mé zdravotní problémy. Od raného mládí mi otékaly nohy. V posledních deseti letech čím dál tím více, až jsem jednoho dne ze svého šatníku zcela vyřadila sukně. Před šesti týdny jsem se na otoky s léčebnými kódy zaměřila, už druhý den jsem zaznamenala pozitivní změnu. Otoky se pomaloučku zmenšují. Možná se ještě někdy vrátím k sukním....