Život v radosti a klidu

Minulý víkend jsem se zúčastnil semináře Léčebné kódy u paní Zdenky v Berouně.
Seminář probíhal v pěkném prostředí centra Samaya v centru Berouna.

Paní Zdenka měla výborně zpracovaná a připravená skripta, což podpořila všem srozumitelným výkladem. Přestože jsem četl knihu Léčebné kódy od A. Loyda, nebylo to na semináři nutné, protože paní Zdenka vše vysvětlila srozumitelně, na což po jednotlivých kapitolách následovaly praktická cvičení a praktikování kódů tak, abychom na výuku mohli sami doma navázat a léčebné kódy tak ještě prohloubit a dál rozvíjet individuálně.

Při výuce panovala mezi všemi zúčastněnými přátelská a tvůrčí atmosféra, kterou jsme rozvíjeli i o poledních přestávkách při diskuzích při obědě.

Tímto paní Zdence ještě jednou děkuji a přeji úspěch v její další záslužné práci pro druhé.
Tom

 

Milá paní Zdenko,

chci znovu poděkovat za nádherná kouzla, která jste mě naučila. Léčebné kódy pokládám za vysokou světelnou magii. Skutečně uzdravuje.

Měla jsem v době, kdy jsem chodila na seminář konflikt s muži. Vyústil až k bolestivému zánětu dělohy. Připadala jsem si nepochopená a zneužívaná. Další zklamání umocňovalo moji agresivitu. Drala se z hloubi, kdy se jednalo o dávný konflikt s mužským pokolením. Dokázala jsem se pokořit a mluvit v duchu se svým otcem s láskou. Potom jsem dojela daleko do svaté zahrady, kde postavili chodník pokory. Tam jsem poklekla a svému otci se poklonila až k zemi.

Po měsíci uzdravování bolestivý zánět odešel. Bývalý partner, který se se mnou rozešel kvůli mé upřímnosti hraničící s agresivitou mě pozval na výlet a byl se mnou ve svaté zahradě. K hluboké komunikaci nedošlo, ale nosí mi dárky a jsme schopni spolu pracovat. V současné době je u mě jiný muž, jsem zamilovaná a navazuji hluboký vztah s mužem, po němž jsem toužila.

Toto je můj příběh a ráda vám za čas sdělím pokračování.
Katalyn

 

Zdenko, moc Vám děkuji za sérii setkání, která byla pro mne osobně velmi významná. Cyklus seminářů „Léčebné kódy", tak jak jsem jimi pod Vaším laskavým vedením prošel, rozhodně doporučuji všem, kteří se chtějí posunout, uzdravit, více porozumět sobě, odstranit bloky, které jim brání v dosažení pohody, zdraví, úspěchu a vlastně čehokoli co si přejí.

Moc děkuji a přeji z plného srdce vše dobré, ať se Vám báječně daří.
V úctě Karel Hašler - kouč osobního rozvoje, lektor a trenér

 

Zdeničku jsem poznala cca před 2 měsíci. Byla jsem v té době krátce po onkologické operaci a v období ozařování. Jako samouk jsem se snažila cvičit léčebné kódy, abych kromě medicíny pomohla i psychice, která je důležitá nade vše. Nebyla jsem si však jistá správností provedení tohoto druhu léčení.

Nic v životě není náhoda a první, na koho jsem natrefila na internetu, byla právě paní Zlesáková. Myslela jsem, že mi bude stačit jedna individuální hodina. Nakonec jsme díky velkorysé nabídce Zdeny společně prošly všech 8 témat.
Cesty z Prahy do Berouna byly pro mě radostí a potěšením. Každé sezení bylo v pohodové atmosféře a byla cítit síla společné práce nad jednotlivými kódy.

Díky, Zdeni !!!! Díky, že jsi, že máš neuvěřitelnou snahu pomoci druhým. Díky Ti - s jakou vstřícností, láskou, zájmem a vřelostí jsi ke mně přistupovala.

Věřím, že jsem/ budu 100 % zdravá, že toto období mě mělo něco naučit a přišlo jako výzva/varování. Dojímá mě, kolik úžasných lidiček je v mé blízkosti. Zdena je jedním z nich, můj anděl bez křídel.

Vždy s láskou a úctou Jana

 

Moje setkání s léčebnými kódy

Je to už několik let, kdy jsem před vánoci jako obvykle trávila spoustu času v knihkupectví, abych svým blízkým koupila dárek, bez kterého se žádné naše vánoce neobejdou. A tehdy jsem objevila knihu Léčebné kódy Alexe Loyda. Vzhledem k tomu, že se v té době moje máma potýkala se zdravotními problémy, rozhodla jsem se, že tohle bude ta pravá knížka pro ni. Později jsem si kódy sama chtěla přečíst, ale nedostala jsem se až nakonec. Přestože čtu hodně, knížka se mi obtížně četla. Později jsem se dozvěděla, že Zdenka měla podobný problém. Přesto ji to neodradilo, ale naopak inspirovala k účasti na semináře Alexe Loyda. A z tohoto semináře mi přivezla novou Loydovu knihu Nejvyšší princip. Bohužel se mi opět nepodařilo ani tuto knihu dočíst až do konce. A tak když jsem se dozvěděla, že se Zdenka začala léčebným kódům věnovat a pořádá semináře, velmi ráda jsem přijala pozvání, abych se zúčastnila prvního bloku jejích seminářů.

Účast na seminářích mi přinesla velmi důležité věci, o které se s Vámi chci podělit.

Teprve na semináři jsem se totiž dozvěděla, jak kódy provádět, aby do sebe všechny věci zapadly. Při čtení knihy jsem pochopila, jak správně dělat pozice, jak načasovat, jak si přát, ale to co jsem velmi postrádala a nějak nepochopila, bylo to, co si vlastně přát. Jak správně najít problémy, které potřebuji vyřešit. Které minulé události v mém životě mi i v současnosti komplikují život. Také při jednotlivých seminářích vystoupily na povrch věci, o kterých jsem si myslela, že jsem je již dávno vyřešila. Právě toto je jednou z nejdůležitějších věcí, které mi seminář přinesl. Ukázal mi způsob, jak odkrýt problémy, které se zakutaly do mého podvědomí.

Další důležitou věcí, kterou mi účast na seminářích přinesla, jsou nová přátelství podobně naladěných účastníků semináře, báječných, sdílných a otevřených lidí.

A třetí velmi důležitou věcí je můj osobní láskyplný obraz, který se mi při provádění kódů na semináři jednoho dne objevil. Začalo to jako obvykle. Při provádění léčebných kódů si člověk představuje tzv. láskyplný obraz, který mu přináší klid. A já si jako obvykle představovala místo mého dětství. Zátoku jezera, poklidnou modrou hladinu, zelené stromy na březích. A najednou se tato představa rozšířila. Uviděla jsem sebe sedící na velkém kameni na břehu jezera, cítila jsem vůni jehličnatých stromů, horkou vůni mokrých kamenů. Cítila jsem, jak mi ve větru vlají vlasy, cítila jsem na svém těle paprsky letního slunce. Všechno bylo tak krásné a jakoby se odehrávalo právě v tuto chvíli. A potom jsem uslyšela: Ona tam bude vždycky. V tu chvíli mi do očí stouply slzy a já pochopila, že ať se v mém životě odehrává cokoliv, v tom jiném čase a prostoru pořád sedím na horkém kameni a vnímám tu nekonečnou krásu. Cítila jsem, že jsem v bezpečí...

Léčebné kódy mi pomohly odstranit několik problému, jak zdravotních, tak také vztahových. Jednomu z mých blízkých po dvou dnech provádění léčebných kódu zcela odezněl tik oka. A po absolvování semináře kódy nadále praktikuji, staly se součástí mého života. Při tom vždy nezapomínám poslouchat svou intuici, zda je čas na provádění kódů...

Chtěla jsem se s Vámi podělit o to, co mi léčebné kódy přinesly. Cítím vděčnost za to, že jsem se s nimi mohla seznámit. A musím Vám říci ještě jednu důležitou věc.
Zdenka je moje maminka. Díky, mami... 

 

Jsem moc ráda, že chlad a tmu zimy vystřídalo světlo a teplo jarního sluníčka. Ponurou náladu vystřídá naděje a chuť něco se sebou udělat. Asi každý z nás někdy podlehl potřebě vyčistit tělo, zbavit ho jedů a přebytečných tuků.

Ale co mysl? Co duše? Sama na sobě vidím a cítím, jak duše pod tíhou letité bolesti, strachu a beznaděje skomírá a touží po světle, po lásce a po zdraví. Tak nějak vnímám, že jsem moc ráda, a mám to štěstí, že se mohu seznámit s účinky Léčebných kódů. Učím se je praktikovat sama na sebe pod vedením paní Zdenky a k mé nemalé radosti vidím, že mám štěstí i na trpělivého a laskavého učitele.

Pracuji s lidmi, pomáhám jim řešit životní trable a mám aspoň tolik skromnosti, abych si byla dobře vědoma vlastního zodpovědného přístupu, minimálně tím, že pracuji i sama na sobě. Léčebnými kódy postupně, krok za krokem, listuji svým životem, vidím vše, co mne kdy poznamenalo, ať dobře nebo bolestivě.

Před očima mi znovu ožívají scény, které nechtějí být zapomenuty, neboť máme sami k sobě dluh - tehdy jsme je nezpracovali a táhneme tu tíhu s sebou celým naším životem. Dopad je žalostný a je načase postavit se svým vnitřním démonům. A nikdo to za nás neudělá.

Existuje mnoho terapeutických metod a hodně lidí je považuje za něco, co jim vše zázračně vyřeší, jenže skutečnost je taková, že bez naší snahy a plné účasti, jsou všechny trvale bezvýsledné.

Myslím, že léčebné kódy ve mně probouzejí sílu nebát se vzít věci do svých rukou. S každou další lekcí mám větší odvahu a odhodlání a co víc, i zdravotně se lepším.

Na první lekci jsem dorazila vybavená, mimo jiného, i brýlemi na čtení. Ještě ten večer jsem brýle odložila, jelikož se mi lépe četlo bez nich. Tento stav, i po měsíci, stále trvá. Oči jsou bránou do naší duše, už jsem nepotřebovala pomůcku do ní nahlédnout, už se nesnažím "raději to špatné nevidět". Já chci, aby všechna špatnost zmizela z mého života, a povzbuzená úžasnými výsledky jsem se do všeho pustila s ohromnou vervou.

A tak se stalo, že jsem zažila opravdu prudký nástup očisty organismu. Přátelé, zvláště vy odvážní, poslouchejte svoji intuici a svoji lektorku pozorně. Dozvíte se, že paličatě se léčení nedá provádět, to, co se v nás skrývá, je silné a vzdoruje čištění. Nespěchejte na sebe, buďte trpěliví a věřte si.

Léčebné kódy opravdu fungují, ale nikoho nelze přesvědčit, dokud si je nevyzkouší na vlastní kůži. Mohu doporučit, je to bezpochyby dobrodružná cesta za zdravím a životním štěstím nás samých, i našich nejbližších.

Držím palce Vám všem a sama sobě,

Silvie

 

Zhruba od března roku 2014 praktikuji léčebné kódy a od té doby se toho v mém životě změnilo hodně. Hned od začátku jsem se začala zbavovat závislostí, se kterými jsem předtím roky marně bojovala. Prakticky okamžitě byla pryč potřeba sedět každý večer u televize. Už neutrácím nadarmo čas, který mi byl dán pro můj život. A co se stalo dál?

Po několika týdnech jsem přestala v noci vyjídat lednici. Před tím jsem o to více než dvacet let bez většího úspěchu usilovala. Často jsem si říkala „Je to jako by mi někdo na noc vypnul mozek, zapomínám na všechna předsevzetí, sním, co najdu a ráno, když se mi mozek zase zapne, si to vyčítám." Teď je tohle nezvladatelné nutkání pryč. V noci už do lednice nechodím. Příjemné je, že mi začíná být volné oblečení, dokonce i v partiích, jež jsem nikdy neměla pod kontrolou. 

Zlepšily se mé vztahy s mými blízkými. Ubylo v nich přecitlivělosti, podrážděnosti a obav, že je svým chováním odrazuji a odháním od sebe.

Zmenšují se mé zdravotní problémy. Od raného mládí mi otékaly nohy. V posledních deseti letech čím dál tím více, až jsem jednoho dne ze svého šatníku zcela vyřadila sukně. Před šesti týdny jsem se na otoky s léčebnými kódy zaměřila, už druhý den jsem zaznamenala pozitivní změnu. Otoky se pomaloučku zmenšují. Možná se ještě někdy vrátím k sukním....

Před deseti roky mi ortoped diagnostikoval artrózu kolenních kloubů. Časem se zhoršovala a její projevy stále negativněji ovlivňovaly kvalitu mého života. V noci mne ze spaní budila pálivá bolest. Bez každodenního užívání léků na tlumení bolesti jsem nefungovala, i s nimi byly okamžiky, kdy jsem kvůli bolestem nebyla schopná ujít víc než pár desítek metrů. Naštěstí mne Tara, moje fenka maďarského ohaře, přinutila každý den k pohybu. Před osmi měsíci jsem začala používat léčebné kódy a od začátku jsem se zaměřila na problém kolenních kloubů. A jak jsem na tom teď?

Daří se mi snižovat množství léků, které užívám na tlumení bolesti. Dnes užívám jen pětinu toho, co jsem potřebovala dříve. Jako první zmizely pálivé noční bolesti. Zase ohýbám kolena, mohu si bez bolesti kleknout na zem a vstát bez pomoci rukou. V kopcích nad Berounkou chodím s Tarou dvě hodiny. Sice s oporou trekingových holí, ale i tak je to skvělé, úžasné zlepšení a věřím, že další jsou ještě přede mnou.

Už rok pracuji s univerzálním léčebným kódem, stále funguje, jeho vliv se s pokračujícím časem neoslabuje a stále mi pomáhá. Letos v zimě jsem s ním pokaždé během jediného dne zvládla dvě virozy, které ostatní lidi v mém okolí trápily týden a déle. 

Univerzální léčebný kód mi pomohl i tento víkend, kdy mne napadla viroza potřetí. V sobotu kolem poledne se mi udělalo špatně, bolela a točila se mi hlava, měla jsem pocit, že mám žaludek plný kamení, chtělo se mi zvracet, bolelo mne celé tělo, klouby, třásla mnou zimnice a nebyla jsem ani schopná vstát a dojít si pro teploměr. 

Ještě v sobotu jsem použila léčebné kódy - nejdříve jen 3 minuty, protože déle jsem nemohla udržet ruce. Po hodině jsem cítila úlevu, pracovala jsem s léčebným kódem znovu, tentokrát již 6 minut, a postupně mi bylo stále lépe. V noci jsem léčebné kódy použila ještě jednou zase 6 minut. V neděli ráno jsem se probudila a všechno kromě "kamení v břiše" bylo pryč. Další 18-ti minutové provádění léčebného kódu mi pomohlo tak, že jsem dnes - jeden a půl dne od prvních negativních pocitů - už bez jakýchkoliv problémů vstala, pracuji a odpoledne půjdu s Tarou na dlouhou procházku na louky nad Berounem.

A je tu ještě jedna věc, o kterou se chci podělit. Stav mých kolen se stále zlepšuje - projevy artrózy jsou na dalším ústupu. Léků na tlumeni bolesti již beru jen jednu sedminu z původního množství, a přesto se cítím stále lépe. I v terénu začínám chodit bez trekingových holí. Začala jsem zase trénovat dřepy.

A otoky mých nohou sice pomalu ale stále ustupují...

Před téměř třemi měsíci, když jsem se chystala připsat něco dalšího o působení léčebných kódů, mne zasáhla bolestná ztráta. V necelých osmi letech mne opustila moje Tarinka, zdravá a překypující energií. Její srdíčko se zastavilo, když se ke mně celá šťastná řítila z kopce na jedné z našich vycházek v okolí Berouna. Byla členem mé rodiny a vyrovnat se s jejím odchodem mi pomohla víra, že přestože už se mnou není její fyzické tělo, ona je se mnou stále. A moje setkání s léčebnými kódy bylo jedním z důležitých milníků mé duchovní cesty, která mne k této víře přivedla.

Dnes, kdy v mé domácnosti je Cedrinka, malinká fenečka maďarského ohaře, mohu zase dál psát.

Výsledky praktikování léčebných kódů jsou v mém případě úžasné. V prvé řadě projevy artrózy jsou zcela pryč. Věřím, že definitivně. Vycházky lesnatým terénem s Cedrinkou absolvuji bez trekingových holí. Když se vrátíme nemusím odpočívat, nic mne nebolí. Druhý den mohu jít zas. Cvičím dřepy a chystám se, že začnu běhat. A to jsem zcela skoncovala s užíváním léků na tlumení bolestí. Díky tomu se mi vrátily mé dřívější mentální schopnosti - paměť, schopnost se soustředit, atd.

Po roce systematické práce s léčebnými kódy se vracím k váze svého mládí. Zbavila jsem se více než 35-ti kg. Řeším obnovu šatníku. Své tělo začínám zase učit věci, které jsem řadu let nemohla dělat.  

I otoky nohou jsou pryč - a tak opravdu přišel čas pořídit si do šatníku i nějakou sukni.

Přestaly se mi třepit nehty ...