Život v radosti a klidu

Moudří řekli....

Energetická medicína je budoucností celé medicíny.

 

C. Norman Shealy, M.D. 

zakládající prezident 

Americké asociace celostní medicíny

 

***

skala

Veškerá hmota je energie.

 

Albert Einstein

 

***

P1000537

 

 

Zázraky se nedějí v rozporu s přírodou, ale pouze v rozporu s tím, co o ní víme.

Sv. Augustin

 

***

zazraky

 

Buňka je stroj poháněný energií. Můžeme k ní proto přistupovat přes studium hmoty, nebo přes studium energie. V každé kultuře a v každé lékařské tradici před námi byla léčba uskutečňovaná pohybem energie.

 

Albert Szent-Gyorgyi, nositel
Nobelovy ceny za medicínu

 

***

potok

Stimulováním proudění energie je možné aktivovat léčebnou síť těla.

 

Roger Callahan, PhD.
autor knihy

Léčení poklepáváním

 

***

Stimulace proudÄ›nĂ­ 

 

 Kde je láska, tam je život. 

 

Mahátma Gándhí

 

***

skala

 

Jsme přesvědčeni, že energetická frekvence čiré lásky dokáže vyléčit cokoliv - a že je to jediná síla, která to dokáže. Vybrační frekvence lásky je tím nejvyšším léčivým zdrojem.

 

Dr. Alexandr Loyd a
Dr. Ben Johnson

autoři knihy Léčebný kód

 

***

P1010146 181x136

Chemické složení těla je ovládáno buněčnými kvantovými poli.

 

Prof. Murray Gell-Mann

Laureát Nobelovy ceny (1969)

Stanfordská univerzita

 

***

ZRK Úvod 1

Jedno jediné slovo nás dokáže zbavit břímě a bolesti života. To slovo zní láska.

 

Sofokles

***

P1010130

Léčení lidí bez znalosti energie je léčení neživé hmoty.

 

Albert Szent-Gyorgi, MD,

Laureát Nobelovy ceny (1937)

Maďarsko

 

***

ZRK Úvod 2

Alexandr Loyd, který léčebné kódy v roce 2001 objevil, je držitelem lékařských titulů naturopatické medicíny a psychologie. Léčebnými kódy pomohl poprvé své manželce Tracey Hope, která řadu let před tím neúspěšně bojovala s hlubokými depresemi. Od té doby léčebné kódy pomohly tisícům lidí po celém světě. O objevu léčebných kódů a své cestě s nimi vypráví Alexandr Loyd společně s Dr. Benem Johnsonem, držitelem lékařských titulů komplementární a alternativní medicíny v knize Léčebný kód. V USA kniha vyšla poprvé v roce 2010, v českém překladu to bylo o dva roky později - v roce 2012.

S léčebnými kódy dosáhl Alexandr Loyd mnoho úspěchů při léčení nejrůznějších onemocnění. Dospěl k přesvědčení, že léčebné kódy odstraňují z těla fyziologický stres, který je všeobecně uznávanou příčinou většiny onemocnění. Aby věrohodně prokázal svoji hypotézu, uskutečnil výzkum, při kterém měřil hladinu fyziologického stresu před a po provádění léčebných kódů. Záměrně k měření použil medicínou a vědou uznávanou metodu - klasickou diagnostickou metodou, která vyhodnocuje úroveň fyziologického stresu v autonomním nervovém systému. A závěr jeho výzkumu je, že provádění léčebných kódů skutečně fyziologický stres z těla odstraňuje.

V jedné ze svých knih Alexandr Loyd říká: "Jsme přesvědčeni, že jsme odhalili nefyzický a neviditelný zdroj téměř všech problémů a že léčebné kódy aktivují skrytý systém, který máme ve svých tělech od počátku věků a který napravuje problémy a dělá to automaticky".